Boy Division 1
All State Team
IZAAC GOERGEN MIDLAND
IAN CAIN LIVONIA FRANKLIN
DAVID SCHABERG HOLT
NICK JOHNSON SWARTZ CREEK
ANDREW MARTIN UTICA FORD
BRANDON LEAVITT NORTHVILLE
SHANE LEGERET MACOMB DAKOTA
JERMIAH SWAIN HUDSONVILLE
2ND TEAM
HAYDEN HALE BRIGHTON
JACOB VERNIER WYANDOTTE
KENNETH KLOTH LIVONIA FRANKLIN
ALEX CASAGRAND WALLED LAKE CENTRAL
BRANTLEY WICKS GRAND HAVEN
LANDON KELLY BELLEVILLE
GABE JOHNSON PLYMOUTH
PATRICK McLETCHIE CLARKSTON
CARSON HOMMES FOREST HILLS NORTHERN
Girls Division 1
All State Team
ANNA MAXWELL WESTLAND JOHN GLENN
AVA CRUMLEY SOUTH LYON
ASIA WELLS BELLEVILLE
MORGAN SMITH ZEELAND EAST
SYDNEY ALLISON BELLEVILLE
GRACE MEYER OXFORD
ANGELITA RODRIGUEZ WYONDOTTE ROOSEVELT
ALEXIS THOMPSON GRAND HAVEN
2ND TEAM
SHAYLA OWENS SAGINAW HERITAGE
SARAH LYERIA LAPEER
KAITLYN McGOVERN MIDLAND
BRIONNA JONES SALEM
ERIN VANDENBRINK UTICA EISENHOWER
CARRINGTON BEAMAN FARMINGTON
ANGELITA MIRELES HOLT
KATHERINE DYBICKI BELLEVILLE
Boys Division 2
ALL STATE TEAM
KYLE PRANGER GRAND RAPIDS NORTHVIEW
DAMIEN MILLIMAN JACKSON NORTHWEST
BRAYDEN METCALF JACKSON NORTHWEST
HOWARD HAMMOND FLINT KEARSLEY
NOELL JACKSON DEARBORN DIVINE CHILD
OWEN WILIAMS TECUMSEH
KOBI SUMP DEWITT
CHRIS CLARK BAY CITY JOHN GLEN
2ND TEAM
LOGAN LARIVE BAY CITY JOHN GLENN
LUCAS BUCK GRAND RAPIDS KENOWA HILLS
KAMERON GEORGE MARSHALL
ADAM COVAL BYRON CENTER
NOAH TAFANELLI WARREN WOODS TOWER
SHON BRESLIN JACKSON NORTHWEST
ZEKE DYKSTRA GRAND RAPIDS KENOWA HILLS
DEREK BALLARD PAW PAW
Girls Division 2
ALL STATE TEAM
Dani DeCRUYDT ST. CLAIR SHORES LAKE SHORE
ALLISON ROBBINS FLINT KEARSLY
LEIGHA RUE MASON
GRACE ANN WHIPPLE MASON
KARLI VanDUINEN WHITEHALL
ADRIANNA GOOD CHARLOTTE
ALEXIS BEACH MASON
EMILEA STURK FLINT KEARSLEY
2ND TEAM
KADENCE BOTTRALL WAYLAND
KAYLA TAFANELLI WARREN WOOD TOWER
MEGAN TIMM FLINT KEARSLEY
ABBY WERDEN TECUMSEH
ALLISON EIBLE FLINT KEARSLEY
BELLA HARNISH WAYLAND
ELLA PENNDORF SOUTH LYON EAST
KARRAH WIGGINS JACKSON NORTHWEST
Boys Division 3
ALL STATE TEAM
JACOB JOHNSON LIVONIA CLARENCEVILLE
MICHALE DEMING BOYNE CITY
BRAEDYN HOFMEISTER ESSEXVILLE GARBER
COLE SWANBERG CHEBOYGAN
MASON LUEBKE FLINT POWERS CATHOLIC
RYAN BISHOP LIVONIA CLARENCEVILLE
ZACH HARDY BOYNE CITY
JACOB MALENICH FLINT POWERS CATHOLIC
2ND TEAM
JASE CLAIRMONT BIRCH RUN
BRADY CORNELL CORUNNA
PARKER HORVATH GRASS LAKE
COLIN MATHEWSON OGEMAW HEIGHTS
KEVIN KAPANOWSKI CANTON PREP
RYAN WILSON COLOMA
CLAYTON WEIR GRASS LAKE
MARINO WINN ARMADA
Girls Division 3
ALL STATE TEAM
ELIZABETH TEUBER FLINT POWERS CATHOLIC
BRIDGET RYAN CORUNNA
KARISSA MANIFOLD HILLSDALE
MORGAN JONES CHEBOYGAN
RAINEE VanHEERDE HILLSDALE
NATALIE KAPANOWSKI ALGONAC
CHLOE MANIFOLD HILLSDALE
LAUREN VANDERMAAS HUDSONVILLE UNITY CHRISTIAN
2ND TEAM
SAMANTHA NICHOLS ONSTED
BROOKE BINDER ESSEXVILLE GARBER
ALEXIS MADER BIRCH RUN
ALANNA FELDHOUSE DURAND
CASEY MALMSTEN CANTON PREP
HARLEE BURROWS SOUTH HAVEN
ANIKA FIELDS CANTON PREP
ALEXIS HAMRICK JONESVILLE
Boys Division 4
ALL STATE TEAM
HUNTER HALDAMAN TRAVERSE CITY CHRISTIAN
RILEY VERNON ITHACA
RAFAEL WOODS NEW LOTHROP
JACKSON KREMER JACKSON LUMEN CHRISTI
BOBBY STEMEN MANCHESTER
ETHAN CHASE OSCODA
AARON STEPHENS BRECKENRIDGE
IAN SCHWIND REESE
2ND TEAM
LAYNE HOLDA HANOVER-HORTON
LUCAS GRUESBECK ITHACA
MATEO FEDELE RIVERVIEW GABRIEL RICHARD
JEREMY HANSON TRAVERSE CITY CHRISTIAN
ISADORE BAUMANN ITHACA
HUNTER RICHMOND JACKSON LUMEN CHRISTI
LUCAS SHEATS MANCHESTER
NATHAN RADKE ALLEN PARK CABRINI
Girls Division 4
ALL STATE TEAM
MORGAN BRUNNER GOBLES
ELLA WENDEL TRAVERSE CITY CHRISTIAN
KASSIDY ALEXANDER HANOVER-HORTON
KATHRYN McARTHUR PITTSFORD
BETH SORRELL PEWAMO-WESTPHALIA
ARIELLE OAKLEY VANDERCOOK LAKE
HEIDI KLOOSTRA RAVENNA
HALEIGH SEEGER REESE
2ND TEAM
SAMANTHA DWIGHT EAST JACKSON
BRIANNA LANGLEY VANDERCOOK LAKE
SAVANNAH TAYLOR BRONSON
BROOKE VANOUS PITTSFORD
LUCY CARROLL RIVERVIEW GABRIEL RICHARD
KYLIE GOULD HOLTON
EMILY LINK RAVENNA
LIBERTY WILLICK RAVENNA